Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок
85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок
Ср, 31 Січня 2018, 14:57

За інформацією українсько-сербської ділової палати 15-21 травня 2018 р. у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.

Найзначніші сегменти ярмарку:

  • Виставка сільгосптехніки;
  • Національна виставка тваринництва;
  • Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням;
  • Міжнародні ділові зустрічі;
  • колективнi виставки країн-учасниць;
  • оцінка якості продукції та послуг;
  • бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.

Минулого року на ярмарок завітало 140.000 відвідувачів. Було 1500 експонентів з 60 країн, учасники мали чудові результати прямого продажу, укладено численні договори. Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів.

На цьому престижному ярмарку компаній з України було дуже мало, але завдяки поширенню інформації сподіваємось на збільшення представництва, презентації аграрного потенціалу та компаній агросектору України, які зацікавлені знайти нових партнерів, завоювати нові ринки у міжнародному експорті в країнах Європи.

Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участi компаній, галузевого міністерства та державних інституцій, бізнес асоціацій, що надає можливість представити не тільки аграрний компонент, а й економічний, туристичний потенціали, культурну спадщину і подібне. Країнам з колективною виставкою надаються спец пропозиції, зокрема статус Країнапартнер”, що має свої переваги.

Щодо питань участі звертайтесь на електронну пошту ukrsrbchamber@gmail.com. Зі свого боку Українсько-сербська палата гарантує максимальне сприяння достойній презентації України, її аграрного сектору та розвитку позитивного іміджу на світовому рівні.

Контактний телефон представника президента палати в Україні +380 97 3183479.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: