Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » 6-й Міжнародний стамбульський конгрес та ярмарок з питань інтегрованих мереж і міст
6-й Міжнародний стамбульський конгрес та ярмарок з питань інтегрованих мереж і міст
Вт, 10 Квітня 2018, 19:52

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці 25-26 квітня 2018 р. у Стамбульському конгрес-центрі відбудеться “6-й Міжнародний стамбульський конгрес та ярмарок з питань інтегрованих мереж і міст” (The 6th International Istanbul Smart Grids and Cities Congress and Fair). Захід проходитиме за підтримки Міністерства науки, промисловості та технологій ТР, Міністерства навколишнього середовища та планування міст ТР, Міністерства транспорту, судноплавства та комунікацій ТР.

Цього року країною-партнером заходу виступає Велика Британія. У роботі ярмарку планують взяти участь понад 350 профільних виробничих компаній, які спеціалізуються на розподілі енергоносіїв та електрики. Організаторами заходу передбачається проведення двосторонніх зустрічей для представників бізнесу з метою розвитку потенціалу двостороннього співробітництва.

Слід зазначити, що приймаючою стороною передбачається оплата проживання у готелі Стамбулу для двох представників від кожного підприємства з України, що спеціалізується на роботі у відповідній сфері та братимуть участь у роботі конгресу та ярмарку.

Для отримання детальної інформації щодо умов участі у заході просимо звертатись до організаторів заходу – Меліке Уйсал (Melike Uysal), E-mail: melike@hhbexpo.com.tr

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: