Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Голови ОТГ Вінниччини дізнавались про енергетичну незалежність життєдіяльності громад
Голови ОТГ Вінниччини дізнавались про енергетичну незалежність життєдіяльності громад
Чт, 23 Травня 2019, 18:24

21 травня, у місті Калинівці відбулась зустріч «Клубу голів ОТГ». Представники та голови об’єднаних територіальних громад обговорили питання енергетичного забезпечення життєдіяльності населених пунктів Вінницької області. Історіями свого успіху та шляхами пошуку енергетичної незалежності поділилися очільники сіл Писарівки та Павлівки Калинівського району. Вони запросили учасників Клубу до своїх громад.

Перед Клубом з презентацією про виклики в енергетичній сфері ОТГ виступив голова правління Енергетичного пулу при Вінницькій торгово-промисловій палаті Віктор Дядькович.

Нагадаємо, Вінницька торгово-промислова палата продовжує проведення щомісячних Енергетичних пулів, на яких ми обмінюємось останньою інформацією в галузі енергоресурсів, дізнаємось про сучасне обладнання, навчаємось менше споживати, менше витрачати, визначаємось з проблемами ринку.

В роботі дев’ятнадцятої сесії візмуть участь представники бізнесу, споживачі енергетичних ресурсів, представникі фінансових установ.

Запрошуємо Вас взяти участь у черговій ХІХ сесіїї, яка відбудеться 31 травня 2019 р. за адресою: м. Вінниця, вул Соборна 68, другий поверх.

Початок реестрації о 9:30. Початок роботи10:00

Участь безкоштовна!

Реестрація обов’язкова за посиланням: 
https://forms.gle/tGq1yjhohRc1f61w8

Подробиці за телефоном: 043-252-03-54; 050-335-96-19
e-mail: vtd@cci.vn.ua

Arrow
Arrow

Фото взяті з https://vinrada.gov.ua/golovi-otg-vinnichchini-diznavalis-pro-energetichnu-nezalezhnist-zhittediyalnosti-gromad.htm

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: