Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо спорудження комплексів в Казахстані
(Ua) Щодо спорудження комплексів в Казахстані
ср., 03 червня 2020, 10:55

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У рамках діяльності РЕІ повідомляємо про отриману від Посольства України в Республіці Казахстан інформацію щодо посилення Казахстаном уваги до продовольчої безпеки країни та прискорення створення національної системи продовольства на основі комплексу з 24-х оптово-розподільчих центрів (ОРЦ), які надаватимуть спеціалізовані послуги – від зберігання і переробки до розподілу і збуту продукції.

Довідково: дефіцит овочесховищ в РК становить 71%, що, за оцінкою експертів, призводить до щорічних втрат в обсязі 250 млрд тенге (понад $ 500 млн). На цей час в країні налічується 750 торгових ринків, більшість з яких є нестаціонарними та такими, що не відповідають сучасним вимогам. 

Цей проєкт було детально обговорено 28 квітня 2020 року в ході розширеного урядового засідання за участю керівників регіонів під головуванням прем’єр-міністра А.Маміна.

Вартість проєкту складає 237,5 млрд тенге (екв. $ 0,57 млрд) і передбачає побудову 24-х ОРЦ у три етапи до 2022 року, що надасть можливість зберігання, обробки і розподілу 4,8 млн т продукції агропромислового комплексу.  До кінця 2020 року планується ввести в дію п’ять ОРЦ в Павлодарській, Алматинській і Туркестанській областях, що дозволить забезпечити зберігання додатково 600 тис. т сільгосппродукції.

У разі зацікавленості українських компаній, які можуть здійснювати спорудження таких комплексів, просимо направляти відповідні пропозиції на адресу Посольства України в Республіці Казахстан (emb_kz@mfa.gov.ua, тел. +7-71-72-40-07-57).

Print
Print