Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Повний енергетичний аудит Вашого підприємства
(Ua) Повний енергетичний аудит Вашого підприємства
Thu, 13 September 2018, 16:05

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вінницька ТПП продовжує роботу у напрямку енергетичної безпеки нашої держави.

В рамках Енергетичного пулу пропонуємо Вам чудову можливість за часткові (70% на 30%) Европейські кошти (співвідношення 70% – Європа, 30% Ваше підприємство) провести повний енергетичний аудит Вашого підприємства.

Умови: бізнес повинен бути винятково приватним, кількість співробітників не повинна перевищувати 250 осіб. По результатам енергоаудиту будуть надані пропозиції щодо можливості закупівлі енергосберігаючого обладнання за рахунок грантових коштів.

Після того, як буде здійснено аудит підприємства з його керівництвом, буде обговорення, яке обладнання буде першочерговим та найнеобхіднійшим. Під це обладнання і буде виділена сума. Можливо теж 70% на 30%, а можливо і 90% на 10%. Зараз про це говорити передчасно.

Повний енергетичний аудит підприємства — це можливість зрозуміти вартість енергоресурсів на одиницю продукції, а також знайти, де можна зменьшити споживання енергоресурсів.

Подробиці за телефоном: 043-252-03-54; 050-335-96-19
Контактна особа — Віктор Дядькович
e-mail: vtd@cci.vn.ua

Print
Print

Читайте також: