Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Постачання акумуляторів
(Ua) Постачання акумуляторів
Mon, 15 July 2019, 14:46

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Організація розвитку енергоресурсів (ТАVАМ) більше ніж півстоліття виготовляє акумулятори під маркою “Sаbа” згідно із світовими стандартами, використовуючи передові технології, якісну сировину, та залучаючи кваліфіковані, професійні кадри. Дана установа поставляє різновиди батарей, батарейок, акумуляторів та іншу продукцію, що має застосування в енергетичній сфері, до різних країн світу. Вищезгадана організація також є готовою забезпечувати потреби України в батареях та акумуляторах.

Підприємства Іранської Сторони зацікавлені у співпраці за такими напрямками:

  • Співпраця в сфері продажу акумуляторів МF (нові типи) та LМ (старі типи) різної сили струму для легких і важких автомобілів та автонавантажувачів, різних типів промислових акумуляторних батарей та акумуляторів для електростанцій, батарей, що використовуються в комп’ютерах.
  • Передача технологій та створення ліній виробництва батарей та акумуляторів при здійсненні інвестиційної діяльності українських підприємств.
  • Передача технологій та створення ліній монтажу та виробництва батарей та акумуляторів за участю українських підприємств.
  • Продаж великовузлових збірок SКD та дрібновузлових збірок СКD зацікавленим підприємствам-виробникам батарей та акумуляторів в Україні.
  • Бартерний обмін використаними батареями, акумуляторами та іншою відповідною продукцією, що є в Україні, на нові акумулятори або великовузлові збірки SКD та дрібновузлові збірки СКD виробництва Організації розвитку енергоресурсів (ТАVАN).

Нота з неофіційним перекладом

Print
Print