Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Скандинавсько-Український Бізнес Форум Nordic Business Day 2016
Скандинавсько-Український Бізнес Форум Nordic Business Day 2016
Вт, 12 Квітня 2016, 16:05

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що Посольства Норвегії, Швеції, Данії та Фінляндії в партнерстві з ICC Ukraine організовують NORDIC BUSINESS DAY 2016, який відбудеться в Одесі 22 квітня 2016 року.

У рамках Форуму:

21 квітня – Прийом-коктейль (Одеса, Гагарінське плато 7, Дипломатичний клуб, 19.00- 22.00)
22 квітня – Скандинавсько Український Бізнес Форум 2016 (NВD 2016) (Одеса, Odessa Hall, Гагарінське плато 5, з 9.00 по 16:30.

Наша подія чітко відповідає викликам, які сьогодні стоять перед Україною. Ми вважаємо, що є великі можливості в розширенні співробітництва між Скандинавськими країнами і Україною в таких цільових областях, як ІКТ, енергетика, сприяння АПК та іновації.

Nordic Business Day 2016 (NBD 2016) стимулюватиме збільшення комерційної співпраці між компаніями скандинавських країн та українськими компаніями, а саме торгівлю (експорт/імпорт), інвестиції та співпраця в рамках R & D.

Скандинавсько-Український бізнес форум 2016 (NBD 2016) повинен, головним чином, внести свій вклад в побудову відносин, а також організації розвитку контактів, обміну інформацією та досвідом між учасниками, підтримки, встановлення і розвитку ділових відносин між потенційними діловими партнерами України і Скандинавських країн.

Кваліфіковані доповідачі форуму представлять свої останні погляди та дослідження що стосуються інвестиційного клімату і прогресу реформ, а також історії успіху та можливостей в Україні.

Скандинавські компанії представлять свою продукцію і рішення в 4-х областях: енергетика та навколишнє середовище, сільське господарство, інформаційні технології та інновації.

Цей форум буде чудовою нагодою для встановлення ділових контактів між представниками бізнесу та Північними місцевими керівниками і підприємствами.

Захід вже підтримали і підтвердили свою участь Михайло Саакашвілі – голова Одеської обласної адміністрації, Володимир Щелкунов – Президент ICC Ukraine, Альгирдас Шемета – Бізнес-омбудсмен, а також провідні українські та міжнародні медіа.

Експерти у сфері міжнародного співробітництва поділяться своїм баченням побудови ефективного партнерства: Бо Еське Нихус – НЕФКО, Аліна Свідерська – «EasyBusiness», Дмитро Подолєв – IHUB, Олексій Пархомчук – «IFU fund», Катінка Колсакер- «Innoco».

Участь у форумі 22 квітня безкоштовна.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Будь ласка, зверніть увагу, що  21 квітня о 19:00 в Дипломатичному клубі буде вітальний прийом  учасників зі скандинавських країн за участі представників Єврокомісії, представників влади і дипломатів. Захід розпочнеться вітальним словом Голови Представництва МЗС в Одесі Костянтина Ржепішевського (участь у прийомі не є обов’язковою для участі у форумі; вартість участі у прийомі 3000 грн)
 
Заявка на участь надсилається по запиту.

Детальну інформацію щодо форуму Ви можете дізнатись за посиланням або на офіційній сторінці NBD2016 www.nbd2016.com

Будемо надзвичайно раді бачити Вас!

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: