Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
ПЕРЕВІРКА ТМ

 

 

Відповідно до Цивільного кодексу України, торгова марка є будь-яке позначення або група позначень, завдяки яким можна виділити товари і розрізняти схожу продукцію одного виробника від іншого.

Головною відмінністю між логотипом і торговою маркою виступає те, що логотип ні як не фігурує в законодавстві України, тому не має юридичної сили і його не можна зареєструвати, тобто, немає можливості захистити логотип і задокументувати власні права на нього. Патентні повірені розглядають логотип в якості графічного зображення, в ролі окремого випадку товарного знаку (торгової марки).

 

 

ОБРАЗОТВОРЧИЙ, СЛОВЕСНИЙ, КОМБІНОВАНИЙ

Чим більше елементів у позначенні, тим складніший він у розробці Колірна гамма товарного знака (торгової марки). На створення і реєстрацію кольорового знаку необхідно більше коштів, ніж на монохромний товарний знак (торгову марку).

 

 

 

 

Перевірка ТМ на можливість реєстрації актуальна на попередньому етапі:

  • Під час розробки ТМ
  • Під час вибору одного варіанту з декількох
  • Під час визначення попередніх шансів на реєстрацію ТМ

Однак перевірка ТМ не може гарантувати, що позначення буде оригінальним, а реєстрація успішною але підвищує вірогідність її подальшої реєстрації.

Для отримання більш точної оцінки попередніх шансів на реєстрацію ТМ необхідно провести повну перевірку, яка триває до 10 днів, та оплачується окремо.

Послуга надається відділом зовнішньоекономічних зв’язків та перекладів.
E-mail: shevchenko@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-03-54
Моб.: +38 067 433 57 83
Факс: +38 (0432) 52-59-66

Версія для друку
Версія для друку