Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Польща запрошує до діяльності у технологічних парках і спеціальних економічних зонах
Польща запрошує до діяльності у технологічних парках і спеціальних економічних зонах
Пн, 11 Квітня 2016, 11:22

Вінницька ТПП повідомляє, що нещодавно, представник Посольства України в Республіці Польща в рамках діяльності Клубу радників з економічних питань Польської торгово-промислової палати відвідав технологічні парки і спеціальні економічні зони Підкарпатського воєводства Польщі. Участь у заході взяли представники іноземних країн, акредитованих в Республіці Польща, зокрема, Австрії, Норвегії, Словаччини, Бразилії та ін.

В ході візиту учасники міжнародної делегації провели зустрічі з представниками регіональних органів самоврядування та ознайомились з діяльністю Підкарпатського науково-технічного парку “Аерополіс”  (м. Жешув), індустріального парку “Krosno-Airfield”, спеціальної економічної зони “Euro-Park Mielec”, спеціальної економічної зони м. Тарнобжег, а також відвідали низку високотехнологічних підприємств, зокрема, “McBraida Polska”, “Splast”, “Melex A&D Tyszkiewicz”, “Bury Technologies”, “Uniwheels Production”.

Під час зустрічей польська сторона наголосила на зацікавленості у залученні українських компаній різної спеціалізації до реалізації інвестиційних проектів в рамках вищевказаних науково-технологічних та індустріальних парків і СЕЗ. На думку польських партнерів, це сприятиме стимулюванню інноваційно-інвестиційної діяльності та оптимізації механізму ефективного використання наукового, виробничого і кадрового потенціалу України.

http://coi.2.ires.pl/en/

Версія для друку

Версія для друку

Читайте також: