Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Налагодження співробітництва між угорськими та українськими сільськогосподарськими підприємствами
Налагодження співробітництва між угорськими та українськими сільськогосподарськими підприємствами
Пн, 02 Листопада 2020, 12:48

Сільськогосподарське підприємство ТОВ «Перемога» є одним з найбільш потужних угорських підприємств, яке об’єднує понад 100 фермерських господарств регіону, веде сільськогосподарське виробництво на території понад 6 тис. гектарів, має найпотужнішу в Угорщині свиноферму, що фактично є унікальною в Угорщині.

Підприємство має значний досвід у сфері сприяння розвитку малих фермерських господарств та збереження робочих місць у сільських регіонах. Інтеграція в одне підприємство понад 100 малих фермерських господарств наразі не має аналогів в Угорщині.

Зазначене сільськогосподарське підприємство має реальну зацікавленість в здійсненні інвестицій в українське сільське господарство, а також у кооперації з українськими компаніями у сфері виробництва насіння та харчової промисловості.

У зазначених сферах підприємство володіє провідним світовим досвідом, партнерами підприємства у сфері виробництва насіння є, зокрема, світовий лідер даного сектору компанія «Pioneer».

Контактною особою для обговорення умов співпраці визначено Др. Дьордь Рашко (Raskó György), адреса електронної  пошти: rasko.gyorgy@gyozelem.hu

Версія для друку
Версія для друку