Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(067) 430-07-05
Home » Media » News » (Ua) Цикл тренінгів з організаційного розвитку
(Ua) Цикл тренінгів з організаційного розвитку
Wed, 17 October 2018, 15:55

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вінницька торгово-промислова палата спільно з Центром управлінських технологій “ЮВАС” запроваджує цикл тренінгів з організаційного розвитку

Мета циклу тренінгів – підвищення результативності, ефективності та конкурентоздатності бізнесу за допомогою змін в організаційному порядку.

Будь – яка організація це складний механізм, зміни в якому потрібно проводити системно, з урахуванням всіх складових чинників. Виділяють сім основних складових організаційної системи:

  • Стратегічна підсистема;
  • Організаційно-функціональна підсистема;
  • Процесна підсистема;
  • Фінансово-економічна підсистема;
  • Інформаційна підсистема;
  • Мотиваційна підсистема;
  • Підсистема безперервних поліпшень.

Безумовно, що кожен власник та директор має мету щодо отримання нового результату та підвищення ефективності роботи підприємства, але впровадження цих бажань потребує відповідних змін в організаційному порядку. Тільки так, іншого шляху немає!

На тренінгах ми будемо розбирати кожну організаційну підсистему та зв’язок між ними заради змін на підприємстві. Результат цих змін ми очікуємо у вигляді:

1. Зменшення витрат;

2. Збільшення доходу;

3. Підвищення якості управління;

4. Підвищення продуктивності праці персоналу;

5. Зменшення персональних витрат часу власників та директорів на досягнення цілей підприємства.

Отже, що нас чекає: перелік тренінгів, які складають анонсований цикл, та дати їх проведення.

План циклу тренінгів з організаційного розвитку

1.

З чого складається організаційний порядок, чому важливо забезпечувати системний підхід до організаційних змін, та як це впливає на результат або ефективність роботи підприємства

2 год

2.

Стратегічна підсистема – забезпечує привабливість підприємства, поєднує інтереси та цілі власника і робітників, а також виконує роль конституції правової системі вашого бізнесу.

2 год

3.

Організаційно-функціональна підсистема допомагає встановити відносини «керівник-підлеглий», виконувати тільки свої функції, завантажувати керівників функціями управління та постійно адаптовуватися до змін у бізнес-середовищі.

2 год

4.

Як краще жити «по закону чи згідно поняттям»? Процесна підсистема описує як виконувати роботи, як проводити покращення на підприємстві, як управляти процесами та збільшувати їх ефективність, та яким чином до цього залучати персонал. Засоби регламентації бізнес-процесів та їх графічні схеми.

2 год

5.

Фінансова підсистема існує для того, щоб на підприємстві постійно були гроші. Бюджетування – засіб економії витрат та грошей. Управлінський облік, його відмінність від бухгалтерського обліку, та необхідність отримання оперативної інформації для попередніх управлінських рішень.

2 год

6.

Інформаційна система. Документообіг управлінського обліку, достатність показників для оцінки стану бізнесу. Автоматизація управлінського обліку. Система регламентних документів підприємства

2 год

7.

Мотивація персоналу на «трудові» подвиги. Що поганого в окладній системі оплати праці? На що, крім праці потрібно мотивувати працівників? Як діяти, коли фонд оплати праці зростає швидше, ніж продуктивність праці?

2 год

8.

Навіщо підприємству організаційні зміни? Система постійного покращення, та її складові: зверху, чи знизу змінювати організаційний порядок? Як боротися з опором змінам? Навіщо займатися організаційною культурою?

2 год

9.

Системний підхід до організаційних змін. Приклади того, як організаційний порядок впливає на витрати та доходи підприємства. З чого взагалі потрібно починати реформувати порядок в організації? Послідовність кроків, які має здійснювати власник або директор.

2 год

10.

Організаційна діагностика, як засіб визначення порядку. Поради щодо проведення самостійної діагностики на підприємстві. Типові організаційні та управлінські помилки і патології. Етапи життєвого циклу організації та їх ознаки. Можливість проведення змін організаційного порядку самостійно, зв’язок зі стратегією розвитку.

2 год

Print
Print

Читайте також: