ТПП України у партнерстві з Латвійським агентством інвестицій та розвитку організовує Українсько-латвійський діловий форум у межах офіційного робочого візиту до України Міністра економіки Латвійської Республіки Viktors Valainis та делегації латвійського бізнесу, який відбудеться 24 квітня 2026 року у місті Києві.
Метою заходу є обговорення перспектив розвитку та поглиблення двосторонньої торговельно-економічної співпраці між Україною та Латвією, а також сприяння встановленню прямих ділових контактів між компаніями обох сторін.
Програма форуму передбачає проведення тематичних панельних дискусій, присвячених ключовим напрямкам економічного партнерства, зокрема:
• енергетика та зелена економіка
• технології подвійного призначення
• ІТ та цифрові технології
• фінтех та іновації
• оборона та безпека
• будівництво
• транспорт і логістика
• харчова промисловість
До складу латвійської делегації увійдуть представники компаній та організацій, що працюють у зазначених сферах. У межах форуму також передбачається проведення В2В-зустрічей, що створить додаткові можливості для встановлення нових ділових контактів, обміну досвідом та розвитку партнерств.
Реєстрація до 20 квітня за посиланням.
У разі участі кількох представників від одного підприємства просимо заповнювати реєстраційну форму окремо для кожного учасника.
Підтвердження участі буде надіслано після 20 квітня.
Детальніше читайте тут.
Контактні особи в ТПП України:
Валерія Забашта, +38 050 3664997, zva-zed@ucci.org.ua
Дар’я Данік , +38 097 4004100, ddv-ier@ucci.org.ua