Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(067) 430-07-05
Home » Media » Seminars, trainings, meetings » Семінар «Практичний штучний інтелект для підприємств: сценарії, які реально працюють», 2 квітня 2026
Семінар «Практичний штучний інтелект для підприємств: сценарії, які реально працюють», 2 квітня 2026

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) висловлює Вам свою повагу та запрошує 2 квітня (четвер) взяти участь в семінарі «Практичний штучний інтелект для підприємств: сценарії, які реально працюють».

Захід організовує Український союз промисловців і підприємців спільно з ІТ-аутсорсинговою компанією «Centum-D».

У межах семінару буде розглянуто, як компанії можуть застосовувати штучний інтелект для підвищення ефективності щоденних бізнес-процесів. Учасники дізнаються, де ШІ реально приносить економічний ефект, а де залишається лише технологічним трендом, а також ознайомляться з практичними кейсами використання ШІ – від роботи з корпоративними документами та аналізу договорів до автоматизації клієнтської підтримки і бізнес-аналітики. Окрему увагу буде приділено тому, як правильно підходити до впровадження ШІ у компаніях і які інструменти можна почати використовувати вже зараз.

Семінар буде корисним для керівників підприємств, власників бізнесу, керівників ІТ-напрямів, фахівців із цифрової трансформації, а також усіх, хто цікавиться практичним застосуванням технологій штучного інтелекту у бізнесі.

Запрошуємо вас взяти участь у семінарі.

Початок семінару – 11-00.

Семінар відбудеться у online форматі (Zoom).

Попередня реєстрація обов’язкова та здійснюється за посиланням: https://forms.gle/jCQGYw14JRaSdS7a7

ЗАПРОШЕННЯ

Контакти для отримання довідкової інформації: e-mail: uspp@uspp.org.ua, моб. +38 0979367510

Print
Print