Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(067) 430-07-05
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо приватизації банку «Комерціална банка»
(Ua) Щодо приватизації банку «Комерціална банка»
Wed, 11 March 2020, 09:13

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Повідомляємо про оголошення Міністерством фінансів Сербії 31 травня 2019 року тендеру на отримання листів про зацікавленість у придбанні банку «Комерціална банка» (сайт банку https://www.kombank.com/sr).

Довідково: «Комерціальна банка» є одним з десяти найбільших банків в РС, 41,74% якого перебуває у власності держави, 24,4% – ЄБРР та 10% фонду Світового банку. Ринкова ціна банку складає на сьогодні близько 400 млн. євро, отриманий минулого року прибуток -71 млн. євро. Банк має 202 філіали в РС та 2770 працівників, працює в Республіці Сербській (БіГ) та Чорногорії.

Оголошення розміщено на сайті Міністерства фінансів РС https://www.mfin.gov.rs/newsitem.php?h=1&id=9785.

Листи про зацікавленість мають бути направлені до Міністерства фінансів РС до 21 червня ц.р. Учасники, які виконали необхідні критерії, будуть запрошені до подальшої участі в тендері на продаж банку, вид якого буде визначено Мінфіном РС.

Листи про зацікавленість можуть бути направлені компаніями, які займаються банківською діяльністю не менше останніх трьох років, а вартість їх загального банківського капіталу станом на кінець 2018 року становить не меншої 1 млрд. євро або протягом останніх 10 років акумулювали кошти у розмірі не менше 500 млн. євро. Учасниками також  можуть бути компанії, які здійснюють управління майном вартістю не менше 1 млрд. євро станом на кінець 2018 року або протягом останніх 10 років є інвеститорами мінімальної участі у капіталі у розмірі 20% принаймні в одній банківській групі, чия активність складає не менше 1 млрд. євро.

Продажу підлягатиме не менше 50,1% та не більше 83,23% акцій банку. 

Попередньо зацікавленість у купівлі банку виявляли інвестиційний фонд “Ripplewood Advisors” та банки “Erste bank”, “Raiffeisen” та “NLB”.

Print
Print