Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Для аграріїв Вінниці знайшли точки зростання
Для аграріїв Вінниці знайшли точки зростання
Ср, 30 Березня 2016, 16:58

Фермери Вінниці беруть участь в освітньому проекті “Точка зростання”, так повідомляє джерело. Вінницька ТПП повідомляє, що під час трьох днів навчальних тренінгів, представники компанії BASF (один з провідних світових постачальників засобів захисту рослин) і Міжнародної фінансової корпорації (IFC) навчать місцевих аграріїв впроваджувати інновації, розробляти стратегію ефективного розвитку господарств і управляти грошовими потоками.

“Програма передбачає 12 заходів по всій Україні і буде впроваджуватися на території сільськогосподарських угідь загальною площею один мільйон гектарів, – розповіла координатор проекту в Україні Наталія Гаврилюк. – До участі залучаються найбільш ефективні господарства”.

Першочерговим завданням проекту представники BASF і IFC називають забезпечення стабільного розвитку сільського господарства і зміцнення позицій України як експортера на міжнародній арені. Для цього, зокрема, аграріям розкажуть про методи управління ризиками, такими як страхування врожаю та використання механізму аграрних розписок.

Крім того, фермери дізнаються про продукцію, яка дозволить рослинам на полях повністю розвинути свій природний потенціал і підвищити врожайність.

“В Україні є резерв, є точки зростання, які можуть розвинути фермери, щоб підвищити ефективність сільського господарства, – сказала керівник проекту” Розвиток фінансування аграрного сектора в Східній Європі і Центральній Азії “IFC в Україні Лія Сорока. – Впроваджуючи інновації можна підвищити врожайність, тим самим зменшивши собівартість продукції і підвищивши її конкурентоспроможність “.

За словами пані Сороки, напрямок проекту в рівній мірі стосується як залучення нових технологій в сільське господарство, так і того, як знайти на це кошти. Одне, на її переконання, виходить з іншого. Саме тому особливу увагу в процесі навчання буде приділено практичним аспектам фінансування агробізнесу та успішним взаємодій між аграріями, банками, кредиторами, постачальниками і іншими партнерами.

Це прекрасна можливість для аграріїв. Подібні проекти і програми потрібно влаштовувати частіше, щоб наші українські аграрії розвивалися ЩЕ швидше, ЩЕ продуктивніше, а також впевнено переходили повністю на європейські стандарти.

До слова, в минулому році найбільше проблем фермери Вінницькій області понесли через посуху і здешевлення національної валюти.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: