Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Запрошуємо на семінар "Інтелектуальна власність - нематеріальні активи Вашого бізнесу"
(Ua) Запрошуємо на семінар “Інтелектуальна власність – нематеріальні активи Вашого бізнесу”
Thu, 12 April 2018, 10:28

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У вівторок, 17 квітня з 10:00 до 12:00 в рамках Марафону можливостей для бізнесу у Вінниці відбудеться семінар на тему “Інтелектуальна власність — нематеріальні активи Вашого бізнесу”.

Зустріч буде корисною для представників малого та середнього підприємництва, яких цікавлять теми реєстрації, комерціалізації та захисту об’єктів інтелектуальної власності. Учасники заходу зможуть отримати відповіді та поспілкуватись на такі теми:

  • як ідентифікувати інтелектуальну власність;
  • якою процедурою захистити свої права на інтелектуальну власність в Україні та за кордоном;
  • як отримати прибуток за допомогою інтелектуальної власності;
  • норми законодавства, що регламентують захист прав на інтелектуальну власність;
  • яка процедура попередження порушників прав на інтелектуальну власність;
  • як інтелектуальну власність ввести в господарський оборот (взяття на баланс, створення/розширення статутного фонду тощо);
  • досудове врегулювання спорів стосовно інтелектуальної власності;
  • оцінка інтелектуальної власності;
  • що таке “інтелектуальне рейдерство” та “патентний троллінг”.

Спікером заходу виступить експерт, який працює над цими запитаннями щодня вже близько десяти років — патентний повірений України, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків та перекладів Вінницької ТПП Ігор Шевченко.

Захід організовано за сприяння Вінницької міської ради, в рамках реалізації Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м.Вінниці на 2017-2020 роки, яка працює на виконання пріоритету “Економічний розвиток” стратегії “Вінниця-2020”.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Приймаємо заявки на участь до 15:00 14 квітня 2018 року. Чекайте підтвердження участі та деталі про локацію на електронну адресу.

Print
Print

Читайте також: