Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Виставка громадських та благодійних організацій "НДО Експо 2017"
(Ua) Виставка громадських та благодійних організацій “НДО Експо 2017”
Wed, 29 November 2017, 13:18

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З 12 грудня по 13 грудня 2017 року в приміщенні Eкспоцентру Вінницької торгово-промислової палати на Вас чекає знайомство з 16 провідними громадськими та благодійними організаціями Вінниці, що займаються вирішенням соціальних проблем у найрізноманітніших сферах: допомога людям з інвалідністю, учасникам АТО та їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, проблеми освіти, екології, бездомних тварин, протидія гендерному насильству, культура, бібліотечна справа, безпека та комфорт у місті, всебічний розвиток дітей та молоді, права людини, благодійність та ін. Ви зможете дізнатись про їх діяльність, а також визначитись, з якою організацією і на яких умовах готові співпрацювати.

Перед проведенням “НДО ЕКСПО”, ми опублікували “Таблицю Прозорості НДО”. У таблиці представлені 16 провідних громадських та благодійних організацій Вінниці, кожна з яких надала показники своєї діяльності у зручному та порівнянному форматі, що дозволяє потенційним донорам часу та коштів отримати про них необхідну інформацію.

Прийдіть і станьте й Ви частиною вирішення важливих соціальних проблем нашої громади.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: 0432 52 03 54. Контактна особа — Інна Коновчук.

Print
Print

Читайте також: