Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) У Вінницькій ТПП відбувся семінар "КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні"
(Ua) У Вінницькій ТПП відбувся семінар “КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні”
Thu, 07 September 2017, 17:46

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Останнім часом КАЙДЗЕН, як одна з ключових концепцій менеджменту набуває неабиякої популярності в бізнес середовищі країни. Підприємці Вінниччини також виявляють цікавість до ефективних управлінських трендів, тому семінар “КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні”, який організувала Вінницька торгово-промислова палата спільно з КАЙДЗЕН Клубом в Україні, зібрав понад 70 учасників. Захід, що проводився за підтримки Посольства Японії в Україні та активної участі представників українського бізнесу і випускників Японської Агенції Міжнародної Співпраці JICA, був присвячений Дню Підприємця та мав на меті популяризацію японського стилю управління та культури в рамках оголошеного “Року Японії в Україні”.

КАЙДЗЕН є одним з підходів до управління компанією через підвищення якості роботи за рахунок скорочення втрат, визначення ролі вищого керівництва у цьому процесі і залучення та мотивації співробітників компанії в процесі змін.

Топовими темами були:

1. Побудова та реалізація стратегії компанії і роль КАЙДЗЕН у цьому процесі.

2. КАЙДЗЕН у невиробничій сфері.

3. Як мотивувати співробітників впроваджувати філософію КАЙДЗЕН.

У якості спікерів виступили Костянтин Глазков — директор департаменту виробництва ТОВ “ТИС”; Роман Романцов — сертифікований практик з Ощадливого виробництва, консультант КАЙДЗЕН Клубу в Україні; Юлія Братусь — головний спеціаліст з безперервного покращення компанії “ІНТЕРПАЙП Сталь”.

У ході семінару учасники змогли поділитись досвідом та обговорити найбільш відомі управлінські методи і інструменти з огляду на їх доцільність у кожній конкретній виробничій ситуації.

Arrow
Arrow
Print
Print

Читайте також: