Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Створено торговельно інформаційний портал Молдови
(Ua) Створено торговельно інформаційний портал Молдови
Tue, 19 May 2020, 11:12

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

За інформацією Посольства України в Республіці Молдова, 05 травня 2020 року Міністерство економіки та інфраструктури Республіки Молдова спільно з Митною службою Республіки Молдова при фінансовій підтримці Програми структурних реформ USAID в Молдові презентували початок роботи торговельного інформаційного порталу для національних і міжнародних суб’єктів підприємництва – www.trade.gov.md.
За інформацією розробників, портал стане основним джерелом офіційної спеціалізованої інформації про процедури і документи, необхідні для здійснення імпортних, експортних і транзитних операцій.
Користувачі порталу зможуть в on-line режимі отримати актуальну інформацію щодо митних режимів, процедур декларування товарів, їх класифікації та походження, встановлених квот, дозвільних актів, митних ставок та податків на всі категорії товарів, що ввозяться/вивозяться з Республіки Молдова.
Вся розміщена на сайті інформація, включаючи стандартні бланки для різних процедур і запитів, є безкоштовною.

Print
Print