Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » <strong>РЕЛОКУЙТЕ ТА РОЗШИРЮЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС ПРОСТІШЕ РАЗОМ З НОВОЮ ПОСЛУГОЮ ВІД ТПП!</strong>
РЕЛОКУЙТЕ ТА РОЗШИРЮЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС ПРОСТІШЕ РАЗОМ З НОВОЮ ПОСЛУГОЮ ВІД ТПП!
Mon, 22 May 2023, 09:24

Торгово-промислова палата України та регіональні торгово-промислові палати запрошують вас долучитися до участі у презентації «Географічна диверсифікація та адаптація бізнесу: нова послуга від ТПП України».

25 травня об 11 годині ми анонсуємо новітню комплексну послугу системи торгово-промислових палат по супроводу географічної диверсифікації та адаптації бізнесу. На презентації, підприємства та підприємці, які планують або вже вимушено перенесли свій бізнес в інші регіони країни, отримають інформацію про нову можливість – комплексну професійну консалтингову підтримку у практичному супроводу територіальної диверсифікації / розширенні  бізнесу або адаптації бізнесу на нових територіях за допомогою кваліфікованих експертів-консультантів регіональних торгово-промислових палат.

За два місяці тестування нового сервісу системи ТПП, послугу отримало 18 підприємств з Донецької, Запорізької та Харківської областей, які мали на меті релокувати або адаптувати свій бізнес у Волинську, Вінницьку та Львівську області.  Для успішної реалізації цього проєкту, 12 експертів з регіональних торгово-промислових палат надавали консультації, розробляли плани адаптації та бюджети релокації. Тестовий запуск показав що нова послуга є незамінним інструментом підтримки бізнесу в умовах кризи, коли підприємці змушені докладати надзвичайні зусилля для оживлення виробництва.

Для участі у заході реєструйтеся за посиланням – https://bit.ly/45hzs32

Маєте запитання? Пишіть на пошту ucciproject.2022@gmail.com
_______________________________________________________
Захід проводиться в рамках проєкту
«Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», фінансується урядом Німеччини і реалізується реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні у співпраці з німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» через програму міжнародного співробітництва «ReACT4UA (Використання та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі)/EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”.

Print
Print

Читайте також: