Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Словацька коопераційна біржа
(Ua) Словацька коопераційна біржа
Mon, 23 July 2018, 15:10

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

За інформацією Міністерства закордонних справ України Словацька агенція з розвитку інвестицій та торгівлі (Slovenska agenda pre rozvoj investicn a obchodu – SARIO) при Міністерстві економіки Словацької Республіки проводитиме 13 листопада 2018 року в м. Братислава “Словацьку коопераційну біржу”.

Згадана біржа є традиційним щорічним міжнародним заходом, спрямованим на встановлення та розвиток прямих бізнес-контактів між підприємцями/підприємствами країн Європи та світу.

Цьогорічний захід, зважаючи на головування Словаччини у Вишеградській групі (липень 2018 р. – червень 2019 р.), відбуватиметься під гаслом цього головування “Динамічний Вишеград для Європи” та буде орієнтований у першу чергу на розвиток бізнес-контактів в регіоні Центрально-Східної Європи.

Крім того, робота форуму буде акцентована на питаннях впровадження інновацій, роботизації/автоматизації та інших передових технологій.

Більш детальна інформація про захід доступна на офіційній веб-сторінці SARIO.

Print
Print

Читайте також: