Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Щорічний інвестиційний форум в OAE
(Ua) Щорічний інвестиційний форум в OAE
Thu, 25 January 2018, 17:20

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

За інформацією ТПП Укараїни з 9 по 11 квітня ц.р. в м. Дубаї (ОАЕ) в Міжнародному торговому центрі Дубаї відбудеться Щорічна інвестиційна зустріч (Annual Investment Meeting, www.aimcongress.com). Очікується участь представників з 140 країн світу, а також представників високого державного рівня.

Учасники заходу матимуть можливість представити інформацію щодо інвестиційних можливостей своєї країни в різних галузях економіки. Окрім того, В2В та G2B перемовини також мають місце в програмі зазначеного Форуму.

За результатами зустрічі представників Посольства України в ОАЕ з Генеральним директором Щорічної інвестиційної зустрічі Валідом Фархадом було зазначено з арабської сторони, що Оргкомітет заходу очікує, що у АІМ 2018 Україна буде представлена делегацією високого рівня (офіційні запрошення були надіслані на адреси Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку та торгівлі України С.І. Кубіва, Директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій Д. Білака, Першого заступника Міністра фінансів України О.С. Макарової, Голови КМДА В.В. Кличка та Президента ТПП України Г.Д. Чижикова).

В разі заінтересованості просимо звертатись за тел.: 044 461-98-07 або на e-mail: oas-ier@ucci.org.ua.

Print
Print

Читайте також: