Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо запровадження заходів з дезинфекції вантажів, що ввозяться в Туркменістан
(Ua) Щодо запровадження заходів з дезинфекції вантажів, що ввозяться в Туркменістан
вт., 12 мая 2020, 09:03

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На виконання доручення Міністерства закордонних справ Українищодозапровадження країною перебування профілактичних заходів,  спрямованих на уникнення розповсюдження коронавірусуCOVID-19, повідомляємо про таке.

Згідно з нотою Міністерства закордонних справ Туркменістанувід 24 квітня 2020 рокуу контексті запроваджуваних заходів з метою недопущення поширення в Туркменістані коронавірусуCOVID-19 Уряд Туркменістану посилює режим санітарно-епідеміологічного контролю, який було впроваджено на всіх прикордонних пунктах країни, у т.ч. і в міжнародному аеропорту м. Туркменабада.

З врахуванням того, що вірус COVID-19, попадаючи на різні предмети, може зберігати життєздатність на протязі декількох днів, заходи, спрямовані на недопущення розповсюдження коронавірусу, поширюються також і на вантажі, що ввозяться в Туркменістан, незалежно від їх статусу.

Надзвичайною комісією з боротьби з розповсюдженням хворіб Туркменістану введені обов’язкові процедури дезинфекції вантажів, що ввозяться:

  • вантажний літак приземляється в спеціальній санітарній зоні аеропорту м.Туркменабада;
  • працівники Агенства «Туркменховайоллари» в спеціальних захисних костюмах розвантажують вантаж і переміщають його в спеціально відведене місце в аеропорту для проведення дезинфікаційних робіт;
  • в залежності від виду вантажу, працівники Державної санітарно-епідеміологічної служби і Державної служби карантину рослин Міністерства сільського господарства і захисту довкілля Туркменістану проводять спеціальну процедуру обеззаражування даного вантажу;
  • після цього вантаж переміщають у спеціальне приміщення для тимчасового зберігання, яке знаходиться в санітарній зоні аеропорту, і дальше проводиться другий етап дезинфекції;
  • в залежності від категорії, вантаж повинен знаходитись в санітарній зоні аеропорту від 3 до 7 днів.

Вищезазначені правила є обов’язковими для всіх вантажів, незалежно від їх приналежності і статусу.

У цьому зв’язку, у випадку неможливості дотримання дипустановами встановлених необхідних правил після прибуття вантажного літака в аеропорту м.Туркменабад дипломатичним місіям і представництвам міжнародних організацій пропонується у міру можливостей тимчасово утриматись від ввезення дипломатичних вантажів в Туркменістан.

Print
Print