Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо пропозицій Міністерства торгівлі Туреччини стосовно карантинних заходів, спрямованих на запобігання припинення міжнародної торгівлі
(Ua) Щодо пропозицій Міністерства торгівлі Туреччини стосовно карантинних заходів, спрямованих на запобігання припинення міжнародної торгівлі
чет., 09 квітня 2020, 10:44

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У контексті обмежень, що запровадив Уряд Туреччини з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції, Посольство Туреччинни в Україні надіслало пропозиції Міністерства торгівлі Туреччини щодо карантинних заходів, які були запроваджені або передбачається імплементувати на кордонах з країнами-лімітрофами (копія інформаційного повідомлення додається).

Зокрема, турецька сторона поінформувала про встановлення безконтактних “буферних зон” для вантажних автомобільних та залізничних перевезень, зокрема, з Болгарією, Іраком та Іраном, що дозволяють іноземним перевізникам міняти вантажівки, контейнери та водіїв. У зазначених “буферних зонах” здійснюється дезінфекція контейнерів та вантажівок. Такий порядок речей дозволяє іноземним компаніям-перевізникам уникнути необхідного 14-денного карантину для вантажівок, контейнерів та водіїв.

Крім цього, за інфоромацією Міністерства торгівлі Туреччини, вживаються заходи, спрямовані на скорочення часу очікування у пунктах перетину кордону.

За свідченням турецької сторони, цей комплекс заходів дозволяє зберегти безперервність потоків міжнародної торгівлі й водночас запобігти ризику зараження коронавірусною інфекцією.

Print
Print