Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо експорту меду до КСА
(Ua) Щодо експорту меду до КСА
вт., 30 червня 2020, 15:24

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Повідомляємо, що, за отриманою від Посольства Королівства Саудівська Аравія в Україні інформацією (відповідна нота з неофіційним перекладом додається), Генеральне управління з питань харчових продуктів та лікарських засобів КСА висловило прохання до усіх країн-експортерів меду та продуктів з нього до Саудівської Аравії заповнити відповідну форму (додається), зареєстровану контролюючим органом, в якій слід надати список установ, що спеціалізуються на виробництві/експорті меду та продуктів з нього і експортують чи мають намір постачати зазначену продукцію на ринок Королівства.

Просимо розглянути звернення саудівської сторони зацікавлених вітчизняних компаній, що працюють у медовій галузі, та надіслати на адресу МЗС України заповнену форму для передачі її до Генерального управління з питань харчових продуктів та лікарських засобів КСА з метою акредитації українських суб’єктів підприємницької діяльності.

Print
Print