Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Програма вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції
(Ua) Програма вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції
Wed, 17 June 2020, 11:56

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Комітет харчової промисловості та сільського господарства при Німецько-Українській промислово-торговельній палаті разом з партнером Агроторгівля України, у співробітництві з Офісом з просування експорту України та Торгово-промисловою палатою України та іншими асоціаціями, планує започаткувати ефективну програму вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції, починаючи з червня 2020 року, де можуть прийняти участь на безоплатній основі усі зацікавлені особи.

Ми плануємо запрошувати німецьких експертів для обміну експертизою у різних галузях сільського господарства. Для правильного вибору експертів та організації вебінарів, що базуються на реальних потребах та щоб досягти їх найвищої ефективності для даного сектору економіки, ми просимо Вашої підтримки.

Будь ласка, перешліть наше повідомлення Вашим партнерам – фермерам, трейдерам, постачальникам обладнання та іншим підприємствам сільськогосподарського сектору для розуміння, яка саме інформація цікавить реальний сектор агропромисловості та що потрібно для інтенсифікації та покращення експортно-імпортних операцій.

Для цього ми розробили короткий опитувальник – просимо його заповнити та надіслати нам (українською)

https://easyfeedback.de/umfrage/1232387/q4yESTf288282052205148f975786281ede70dchangeLang-497326

Просимо надати інформацію до 20.06.2020.

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, звертайтеся до нашого координатора:

Сергій Жабуровський

sergii.zhaburovskyi@ukraine.ahk.de

+38 050 050 6004

Print
Print

Читайте також: