Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Можливість створення Українсько-корейської Ділової ради
(Ua) Можливість створення Українсько-корейської Ділової ради
Fri, 29 May 2020, 09:03

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ТПП України разом з Посольством Республіки Корея в Україні та партнерськими організаціями в Кореї опрацьовують можливість створення Українсько-корейської Ділової ради. Також ведуться переговори щодо організації роботи української частини зазначеної структури.

Передбачається, що основною метою діяльності Української частини спільної Ділової ради буде сприяння розвитку українсько-корейських ділових і торговельно-економічних зв’язків, диверсифікації структури і збільшенню обсягів товарообігу між двома країнами, пошук та втілення оптимальних моделей і форм ділового співробітництва; налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації, створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності; сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб’єктів, а також всебічному розвитку усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України і Кореї; підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Кореєю. Українська частина Українсько-корейської Ділової ради буде діяти на засадах добровільності та рівноправності учасників, є відкритою для вступу нових членів та зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами.

У зв’язку з вищезазначеним ТПП України буде вдячна за надану інформацію про зацікавленість  щодо участі в зазначеній діловій раді та налагодженні двосторонньої ділової співпраці з бізнес-колами Кореї (контактна особа в Дирекції міжнародного співробітництва – Анна Любима ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com).

Print
Print