Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Міжнародні виставки в Італії
(Ua) Міжнародні виставки в Італії
Wed, 17 January 2018, 16:18

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

За інформацією ТПП України з 31 січня по 3 лютого 2018 року в м. Верона (Італія) відбудеться ювілейна міжнародна агропромислова виставка “Fieragricola 2018”.

Захід передбачає розміщення експозицій за п’ятьма напрямками:

  • Агромеханіка – сільськогосподарські машини, обладнання і техніка, а також нові технології ведення господарства Precision Farming “Technologies;
  • Зоосистеми – передові технології тваринництва, розведення і селекції, ветеринарії, включаючи проведення Європейського Чемпіонату тваринництва;
  • Агросервіс – виставка продукції і технологій, пов’язаних з використанням продуктів сільського господарства, включаючи розробку нових технологічних систем для потреб агросектора, розвиток системи фінансових установ та сільськогосподарських банків, страхування ризиків, використання останніх наукових розробок для потреб агросектора, включаючи енергетичні аспекти і біоенергетику;
  • Біоенергетика – виставка, що присвячена використанню в агросекторі поновлюваних джерел енергії;
  • Agripiazza (Агроринок) – виставка присвячена фітофармації, добрив, біологічного захисту врожаїв, а також технологіями по внесенню добрив, іригації і мікроіррігаціі.

Додатково інформуємо, що в період з 16 по 18 лютого 2018 року в м. Бергамо (Італія) буде проходити профільна виставка Fiera Dei Territori” присвячена туризму та якісному харчуванню.

Учасники “Fiera Dei Territori” матимуть можливість відвідувати конференції та семінари з окремих професійних питань, безліч культурних програм та харчових заходів, а також зустрічей з національними та міжнародними компаніями, громадськими та приватними організаціями.

У разі зацікавленості щодо участі у вищезгаданих заходах звертайтесь до представника ТПП України в Італії – Ніжинська Ірина, контактний телефон +380665613546, e-mail nizhynska@yahoo.com.

Print
Print

Читайте також: