Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Круглий стіл
(Ua) Круглий стіл
Wed, 22 May 2019, 16:11

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Шановні пані та панове!
Розвиток бізнесу найбільше гальмують на сьогодні два дефіцити: дефіцит кадрів і дефіцит доступу до фінансів.

Підходи до боротьби з ними схвалено Торгово-промисловою палатою України в рамках програм «Трудові резерви» та Investment plan «COME ON!». Обидві програми розроблено Комітетом фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при ТПП України. Реалізує їх громадське об’єднання «Суспільна альтернатива», що згуртувало для цього низку бізнес-асоціацій.

Запрошуємо керівників підприємств та бізнес об’єднань взяти участь у круглому столі за участю голови комітету Олега Лиховида та обговорити практичні кроки бізнесу з реалізації означених програм для зниження і знищення дефіцитів кадрів і фінансів.

Засідання відбудеться о 10:00, 11 червня цього року в конференц-залі Вінницької торгово-промислової палати за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна,67 (І поверх).

Просимо попередньо зареєструватися за посиланням, https://docs.google.com/forms/d/1Bun8sWkDxJGNkUHo28p36FjGD43JFt1JxOAu49-NpXo/edit

телефоном: +38 (0432) 520712

або електронною адресою: travel@cci.vn.ua

З повагою,

Лариса Кащина, начальник відділу організаційного розвитку та комунікацій Вінницької ТПП.

Print
Print

Читайте також: