Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) ІІІ Український форум Шовкового шляху
(Ua) ІІІ Український форум Шовкового шляху
Thu, 13 September 2018, 13:25

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

16 листопада 2018 року в місті Києві відбудеться ІІІ Український форум Шовкового шляху, в рамках якого планується проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також будуть проходити 4 галузеві панельні сесії:

  • динаміка успішного українсько-китайського співробітництва;
  • енергія майбутнього;
  • Fintech&Investments;
  • IT&Innovations.

Участь у роботі зазначеного міжнародного заходу візьмуть представники українського Уряду та ВРУ, представники українського та китайського великого та середнього бізнесу, Посольство КНР в Україні й представники ЗМІ.

У зв’язку з цим, запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ українського форуму Шовкового шляху, що стане прекрасною нагодою представити регіон для широкого кола іноземних партнерів.

Також, в рамках налагодження українсько-китайської співпраці, Асоціація надає 30% знижку на придбання квитків для представників бізнесу. Знижку можна отримати перейшовши за спеціальним посиланням.

Детальніше про ІІІ Український форум Шовкового шляху

Print
Print

Читайте також: