Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » ГОРИЗОНТ 2020: програма ЄС в сфері досліджень та інновацій
ГОРИЗОНТ 2020: програма ЄС в сфері досліджень та інновацій
Wed, 27 July 2016, 14:32

dream_horizon2020

Що таке Горизонт 2020?

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що «Горизонт 2020» – найбільша в історії Європейського Союзу програма з досліджень та інновацій з бюджетом близько 80 мільярдів євро, розрахованим на сім років (з 2014 по 2020 рр.), на додаток до приватних інвестицій, які будуть залучені фондом. Програма «Горизонт 2020» покликана сприяти збільшенню числа інноваційних технологій, відкриттів і перспективних розробок шляхом просування ідей з наукових лабораторій на ринок.

Заснована на трьох ключових областях – передовий науці, індустріальному лідерстві і соціальних викликах – програма надає підтримку широкого спектру діяльності: від наукових досліджень до демонстраційних проектів та інновацій, готових до виходу на ринок. «Горизонт 2020» об’єднує фінансування досліджень та інновацій, яке здійснюється на рівні ЄС, пропонує єдиний набір спрощених правил і радикально мінімізує бюрократичні процедури. При розробці програми основною метою було зробити її більш узгодженою та простою, щоб максимально полегшити участь в ній, особливо для університетів, науково-дослідних організацій, малих і середніх підприємств як з європейських, так і неєвропейських країн.

Як подати заявку на конкурс?

У документах, що носять назву «Робоча програма» (Work Programme), позначені конкретні галузі наукових досліджень та інновацій, на які виділяється фінансування ЄС. З робочими програмами можна ознайомитися на Порталі учасника, там же можна знайти оголошення про відкриті конкурси.

Робоча програма 2016-2017

Після оголошення конкурсу в конкурсній документації дається докладніша інформація про те, які питання в галузі досліджень та інновацій повинні бути включені в заявки учасників, які претендують на отримання фінансування. Портал надає прості і зрозумілі інструкції, а також необхідні електронні засоби для подачі заявки та управління проектами протягом усього періоду їх реалізації.

На підготовку конкурсної заявки виділяється в середньому 4-6 міс. Після закінчення терміну подачі заявок проектні пропозиції оцінюються комісією, що складається з незалежних експертів в тих наукових областях, з якими пов’язаний проводиться конкурс, відповідно до затверджених критеріїв. За результатами оцінки експертів проекти, які набрали найбільшу кількість балів, відбираються для фінансування.

Детальніше про: http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020

Print

Print

Читайте також: