Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Без рубрики » FURNITURE AND DESIGN ISLE 2023
FURNITURE AND DESIGN ISLE 2023

Маємо за честь запросити Вас прийняти участь в роботі Національного стенду України в межах виставки в сфері меблів, інтер’єру, освітлення та дизайну FURNITURE AND DESIGN ISLE 2023, котра відбудеться 1315 жовтня 2023 р. в м. Рига. Організаторами стенда виступають Посольство України в Латвійській Республіці, Торговопромислова палата України (Представництво в Латвії), «Торговий дім Україна», також Федерація роботодавців України, сервіс глобалізації українського бізнесу «NAZOVNI», а також Рада експортерів та інвесторів при МЗС України.

FURNITURE AND DESIGN ISLE 2023 (https://www.bt1.lv/mebelesundizains/eng/) найбільша виставка інтер’єру в Балтійському регіоні, в якій традиційно приймають участь країни Балтійського регіону та інші країни світу. З метою розширення асортименту, ознайомлення з готовими рішеннями різних організацій різноманітних сфер діяльності для створення більш ефективних умов роботи та пошуку нових партнерів в сфері меблів, інтер’єру, освітлення та дизайну виставку FURNITURE AND DESIGN ISLE 2023 відвідають спеціалісти різних галузей.

Участь в межах Національного стенду України є безкоштовною. Заявку на участь необхідно направити до 15 вересня 2023 р. на електронну пошту info@thukraina.com, рекламну продукцію для розміщення на стенді (доставка в м. Рига) до 02 жовтня 2023 р. Формування, відправка та  отримання рекламної продукції узгоджується в робочому порядку.

Контактна особа Представник ТПП України в Латвії Олександр Петров, тел. +371 29719220 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Також повідомляємо, що є додаткова можливість оренди площі експозиції для персонального
стенду компанії за спеціальними тарифами зі знижкою
.

За результатами участі у виставці, «Торговий дім Україна» сприяє розвитку та укріпленню отриманих ділових контактів, а також інші послуги по виходу на ринок Європейського Союзу (адаптація товарів та послуг для ринку ЄС, сертифікація продукції та виробництва, реєстрація торгівельних марок та ін.). Більш детальніше з діяльністю «Торгового дому Україна» Ви можете ознайомитись на нашому сайті www.thukraina.com

Print
Print