Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » FSD шукає постачальників для закупівлі автотранспорту (сім вантажних фургонів)
FSD шукає постачальників для закупівлі автотранспорту (сім вантажних фургонів)
Tue, 30 January 2024, 10:40

Благодійна організація «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні» засновником якої є Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД (The Swiss Foundation for Mine Action (FSD) – є неурядовою організацією, що спеціалізується на вилученні мін та боєприпасів, що не розірвалися, для створення безпечного майбутнього. Займається реалізацією гуманітарного проекту з розмінування та очищення земель України від боєприпасів, що не розірвались, що фінансується Швейцарським агентством з розвитку та співробітництва (Swiss agency for Development and Cooperation).

Для реалізації вище вказаного проекту Благодійна організація «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні» оголошує тендер із  закупівлі семи вантажних фургонів.

Зацікавлені учасники можуть отримати тендерну документацію за запитом на електрону пошту ukraine@fsd.ch або особисто за адресою: 04070 Україна, м. Київ, вул. Сагайдачного, 11, БЦ Регус Поділ Володимирський, офіс 202, починаючи з 24 січня 2024р.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: до 16:00 31 січня 2024 р.

Контакти – ukraine@fsd.ch

Print
Print