Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » News » (Ua) Другий бізнес-форум української діаспори
(Ua) Другий бізнес-форум української діаспори
Wed, 18 April 2018, 08:12

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь у Другому Економічному форумі представників української діаспори та закордонних друзів України, який відбудеться у м. Києві 17-18 травня 2018р.

Мета форуму – подальша активізація тісної співпраці між представниками ділових кіл України та українською бізнес-спільнотою за кордоном, залучення її до активної участі в реалізації економічних реформ в Україні, встановлення ділових контактів, обмін економічним досвідом та новітніми технологіями ведення бізнесу, пошук нових ринків та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Програма Форуму передбачає участь керівників і представників органів державної влади України, неурядових організацій, дипломатичних установ і, звичайно, українського бізнесу з різних куточків світу. 17 травня у рамках пленарної частини планується обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її Експортної стратегії, активного залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва, переваги та особливості ведення бізнесу з Україною.

У 2-й половині того ж дня в рамках форуму будуть працювати 3 секції за наступною тематикою:

  1. Міжнародна ділова репутація України: проблематика і рішення.
  2. Ukraine Invest.
  3. Міжнародна мережева платформа проактивного бізнесу ТПП України: завдання, інструменти, представники.

По закінченні роботи секцій відбудуться В2В переговори між іноземними та українськими учасниками.

Завершенням офіційної програми Форуму стане прийняття відкритої для підписання всіма учасниками заходу Глобальної економічної хартії  українського бізнесу, що має засвідчити єдність українців всього світу в підтримці України на шляху позитивних економічних перетворень.

Робочі мови заходу  – українська та англійська із синхронним перекладом.

Крім ділової програми учасникам форуму будуть також запропоновані цікаві культурні заходи. (Програма заходу додається).

Організаційно-фінансові умови участі:

Початок заходу: 17 травня о 10.00, початок реєстрації – з 9.00. Місце проведення: ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська 33).

Вартість участі: вартість повної участі у дводенній програмі форуму (17 та 18 травня) становить 3000 грн., вартість участі тільки у першому дні заходу (17 травня) –  2000 грн. Кошти сплачуються на р/р ТПП України згідно виставленого рахунку.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України. У разі зацікавленості в участі прохання зареєструватись не пізніше 14.05.2018р.

З усіх питань стосовно програми заходу просимо звертатись за тел.: +38 044 461-98-07 або на ел. адресу: bgn-ier@ucci.org.ua, oas-ier@ucci.org.ua

Питання щодо організації перебування учасників форуму в Україні покладено на Центр міжнародної співпраці при ТПП України (конт. особа Ольга Колесник, olga@sputnik.kiev.ua, +38 098 927 35 91).

Print
Print

Читайте також: