Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Виробник металевої гвинтової кришки пропонує співпрацю
Виробник металевої гвинтової кришки пропонує співпрацю
Пт, 10 Лютого 2023, 11:54

Спільне Підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю «TAS SINTEZ» є виробником металевої гвинтової кришки тип Twist-off діаметром 82 мм і 66 мм німецькою обладнання Alfons Haar.

Наше виробництво перше в Республіці Узбекистан з повним циклом виробництва.

Міжнародними стандартами, що є гарантією якості продукції, що випускається.

Ми сертифіковані Міжнародними організаціями такими як: Американська компанія RIR CERTIFICATION PRIVATE LIMITED в галузі стандартів менеджменту та якості та Турецькою компанією TURKCERT сертифікаційні послуги в області Halal.

ISO 9001:2015 – Система менеджменту та якості;

ISO 22000:2018 – Система менеджменту в галузі безпеки харчової продукції;

Halal — Вимоги до продукції, виробництва, зберігання, транспортування, реалізації та маркування.

СП ТОВ «TAS SINTEZ» пропонує Вам повнокольорову літографію будь-якого дизайну англійською обладнання Crabtree. При лакуванні та літографії використовуються лаки та фарби, дозволені до використання у харчовій промисловості. Ми застосовуємо продукцію провідних виробників Німеччини та Італії. Наша продукція розрахована для стерилізації та пастеризації. Для виготовлення наших кришок використовується жерсть виробництва Німеччини та Китаю (ступінь твердості DR9), внутрішня прокладка-компаунд (пластизоль) виробництва Німеччини та Чехії.

Якість виготовленої продукції відповідає Міжнародним вимогам до якості та естетика. Ми надаємо сертифікат про походження товару (СТ-1) та Гігієнічний сертифікат Санпін.

Контроль якості здійснює власна лабораторія ВТК. Для відвантаження покупцю кришка упакована в п/е пакет та короб із тришарового картону.

Ціна сформована в USD за 1 тисячу штук на умовах FCA м. Ташкент і включає вартість тари.

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Версія для друку
Версія для друку