Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Експортні можливості » Український експорт у Туреччину: розширення можливостей з мережею Çağadaş!
Український експорт у Туреччину: розширення можливостей з мережею Çağadaş!

Посольство активізувало зусилля для підтримки українських виробників у виході на турецький ринок. Важливим кроком стали зустрічі з представниками турецької торговельної мережі Çağadaş (https://cagdasmarketler.com.tr/tr).

Мережа Çağadaş, яка має 135 відділів роздрібної торгівлі, виявила інтерес до співпраці з українськими виробниками. Посольство готове сприяти у налагодженні контактів з турецькими імпортерами.
Найбільший інтерес для мережі Çağadaş складають такі категорії товарів:

• Зернові культури та крупи (пшениця, рис, гречка)

• Волоські горіхи

• Шоколад та інші кондитерські вироби

• Алкогольні напої (вина, горілка)

• Безалкогольні напої (соки, газовані напої, холодна кава)

На першому етапі важливим питанням є демонстрація зразків якісної української продукції та відповідних цін для їх вивчення фахівцями мережі Çağadaş на предмет перспективності реалізації на ринку Туреччини. Після визначення пріоритетних товарів будуть організовані B2B зустрічі українських виробників із турецькими імпортерами для обговорення деталей співпраці.

Посилання на реєстрацію: https://bit.ly/3J6uNqZ

Очікуване скасування або зниження митних тарифів завдяки Угоді про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною в 2024 році відкриє нові перспективи для експорту.

Це чудова можливість для українських виробників розширити свою присутність на міжнародних ринках та зміцнити економічні зв’язки.

Версія для друку
Версія для друку