Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Пн, 13 Квітня 2020, 08:08

На виконання п. 1.4. Генеральних директив відділам з економічних питань ЗДУ. затверджених розпорядженням МЗС України від 13.01.2012 р. № 7, надаємо інформацію щодо міжнародного тендерного конкурсу № ЭУ/АСР 1-007 на закупівлю матеріалів для верхньої частини колії (додається).
Для участі в тендері необхідно:
– подати письмову заявку (заявки приймаються виключно від виробників зазначених запчастин і матеріалів) про бажання брати участь у тендері, зазначити повну назву учасника, правовий статус, країну реєстрації і реквізити, а також реєстраційні та статутні документи, довіреність і копію паспорта представника претендента;
– ознайомитись із Законом Туркменістану «Про тендери на поставку товарів,
виконання робіт, надання послуг для потреб держави» (за посиланням: http://www.turkmenistan.gov.tm/7icH7949) та з «Порядком проведення тендера» (за посиланням:Ьйр://пао-ЩгктепІ5іап.огд/1іЬгагу/1ееіз1аїіоп/ге£и1аїіоп8/рогуабок- ргоуебепіуа-їепбегоу-ро-ууЬоги-розїаузЬсЬікоу-їоуагоу-гаЬої-і – щ 1 и а/) і переліком
документів, необхідних для участі в тендері;
– отримати специфікацію лотів, технічні вимоги і основні умови контракту:
– отримати пакет тендерних документів;
– отримати рахунок на оплату коштів в сумі 575 дол. США (у т.ч. ПДВ 75 дол. США), за лот. Рахунок для перерахунку коштів буде наданий при подачі письмової заявки.
Заявки від компаній, зареєстрованих або які мають рахунки в офшорних зонах, прийматись не будуть.
Тендерні документи повинні надаватись окремо в двох пакетах (технічна і комерційна пропозиції), завірені «мокрою» печаткою мають бути доставлені за зазначеною адресою до 07 травня 2020 року і будуть прийматися до розгляду після поступлення коштів на рахунок організатора тендеру.

Версія для друку
Версія для друку