Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Щодо генераторів на природному газу, пропозиція компанії Bergens Engines
Щодо генераторів на природному газу, пропозиція компанії Bergens Engines
Ср, 18 Січня 2023, 11:00

До Норвезькоукраїнської торгової палати (NUCC) останнім часом надходили запити про пошук виробників газових генераторів електроенергії для України.
Ми зробили аналіз ринку та зустрілися із одним із виробників
Bergen Engines.
У компанії
Bergen Engines є досвід залучення різних фінансових програм. Компанія готова зустрічатися із представниками компаній, організацій і адміністрацій України для обговорення потенційної співпраці.
Компанія
Bergen Engines заснована в 1855 р. і спершу виробляла дизельні мотори для човнів, але з часом перейшла на виробництво генераторів. Зараз 70% бізнесу компанії це енергетика і 30% мотори для човнів. До 2021 нею володіли британська Ролс Ройс, а минулого року Bergen Engines купили інші британці із Langley Holdings. Проте, основне виробництво та дослідницький центр і надалі залишається в Бергені.
Норвежці активно займають сегмент переоснащення вугільних ТЕС на газові в Східній Європі, в тому числі в Словаччині, Чехії, Молдові та Польщі. Завдяки їхнім модульним системам можна модифікувати станції за потреби від 1.4 MW до 200 MW. Їхні останні моделі вже будуються із розрахунку, щоб завдяки заміні декількох компонентів можна було або ж додавати до природного газу інші види палива наприклад водень, біометан або взагалі переходити на 100% на них.
Ефективність їхніх моторів на сьогодні сягає 50% для вироблення електроенергії (для порівняння 18-20% у дизельних, при тому, що додатково можна також використовувати тепло для обігріву в різних потребах або ж для центрального опалення. В
Bergens Engines є також досвід залучення різних фінансових програм і вони готові зустрічатися із Українськими представниками для обговорення потенційної співпраці.

Детальна презентація із описом компанії та їхніх технологій.

Норвезько-українська торгова палата (NUCC) була створена у 2008 році, щоб стимулювати зростання комерційного співробітництва між Норвегією та Україною. І ми готові, якщо є зацікавленість зі сторони НАК Нафтогаз, допомагати в налагодженні діалогу із норвезькими компаніями.
Будемо вдячні за виявлення зацікавлення до продукції
Bergens Engines та пропонуємо звертатися до NUCC для подальшого встановлення прямих контактів і започаткування співпраці.
З повагою,

Менеджер з проєктів по енергетиці

Анатолій Кирилюк

Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce
+47 988 79 229

Версія для друку
Версія для друку