Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Пропозиція ТОВ "Українська Меблева Марка"
Пропозиція ТОВ “Українська Меблева Марка”
Вт, 30 Червня 2020, 15:31

Товариство з обмеженою відповідальністю “Українська Меблева Марка” пропонує широкий асортимент погонажних виробів, дошку підлоги, паркет, двері дерев’яні та великий перелік вагонки ПВХ широкої кольорової гамми. Ми працюємо на ринку з 1994 року. Нашими клієнтами являються такі великі торгівельні мережі, як «Олді», «БудМакс», «АРС Кераміка» та ще понад 500 підприємств та підприємців у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Київських областях.
Основними принципами нашої роботи є максимальне задоволення потреб клієнта щодо асортименту продукції та її ціни. У роботі з нами Ви знайдете кілька переваг, а саме:

– наявність складу у Києві, Мукачево і Львів;
– центральний офіс та центральний склад у Львові;
– додаткові товари, а саме: вироби з дерева, кутники малярні;
– розвозимо товар як в торгові точки, так і на об’єкти будівництва у Київському, Львівському, Івано-Франківському, Закарпатському регіонах а також доставка по всій Україні;
– пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему знижок та бонусів;
– завжди ідемо на зустріч клієнту та знаходимо взаємовигідні умови співпраці. Компанія вже більше ніж 10 років присутня на ринку у Київській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській області і є лідером продажу даної продукції в цих регіонах.

Комерційна пропозиція

Версія для друку
Версія для друку