Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Пропозиція співпраці зі Словацькою компанією
Пропозиція співпраці зі Словацькою компанією
Пт, 25 Січня 2019, 09:40

Sayuri s.r.o. є словацькою компанією, метою якої є створення сильної структури для співробітництва на міжнародному рівні, а саме налагодження партнерства між Словаччиною (та ЄС у цілому) та Україною. Ми виконуємо свою діяльність для вирішення проблем слабкого бізнесу серед потенційних партнерів обох країн.
Ми знаємо, що на території України є багато підприємств, які виробляють продукцію гарної якості. Ми виступаємо як представники, дилери та гаранти українських виробників (великі, малі та середні підприємства).
Якщо ваша компанія (підприємство) шукає контакти, партнерів або нові ринки в ЄС – зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам досягти успіху. Ми допомагаємо з митними питаннями, логістикою, органами влади ЄС.
Якщо ви фізична особа, будь ласка, зв’яжіться з нами або заповніть форму, в якій детально описується ваше запитання або запит.
Якщо ви є юридичною особою:
 зв’яжіться з нами або заповніть форму
 поясніть нам, яка допомога потрібна вам;
 ми розміщуємо Ваш запит на нашому сайті (Співпраця)
 ми знаходимо найкращі варіанти;
 ми їх перевіряємо;
 будуємо зв’язки;
 ми допомагаємо у вирішенні митних питань;
 ми консультуємо про подальші дії;
Ми завжди відкриті і готові до зустрічі та обговорення. Якщо Вам потрібна додаткова інформація або бажаєте спілкуватися, як і ми, не соромтеся звертатися до нас по електронній пошті або по телефону або просто приїхати в наш офіс. Якщо ви дуже зайнята людина, давайте зустрінемося у вашому офісі.
Ми працюємо і робимо все можливе, щоб якість і задоволеність клієнтів були найвищими.
Наш штаб знаходиться в Братиславі, але у нас є представник в Україні, у випадку будь-яких питань звертайтесь за контактними данними вказаними у листі.

Версія для друку
Версія для друку