Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Пропозиція двосторонньої співпраці
Пропозиція двосторонньої співпраці
Вт, 28 Січня 2020, 16:31

До Посольства надійшли звернення від Голови Бальджуванського району Хатлонської області Республіки Таджикистан М.Зоїрзоди (копії додаються). У вказаних листах висловлюється зацікавленість у налагодженні двосторонньої співпраці та порушуються питання щодо започаткування співробітництва з українською стороною за такими напрямками:

– закупівля українських мікроавтобусів «Богдан» для потреб району і області;
– налагодження співробітництва між діловими колами вказаного району та регіонів України, зокрема, залучення інвестицій та обмін досвідом згаданого таджицького регіону з українськими містами;
– інвестування у будівництво цегляного заводу, заводу з виробництва щебню, молочного комбінату та об’єктів громадської інфраструктури.

Питання активізації економічної співпраці обговорювалися з керівництвом Бальджуванського районув рамках робочої поїздки Тимчасового повіреного В.В.Семенова до вказаного району, яка відбулася 13 травня 2019 р. на запрошення таджицької сторони. У ході зустрічі було презентовано економічний потенціал району, а також висловлено готовність
направити на адресу Посольства конкретні пропозиції щодо можливих шляхів активізації економічної співпраці.

У разі зацікавленості української сторони у розвитку співпраці  орієнтувати Посольство щодо відповіді представнику таджицької сторони.

Додаток: згадане, на 3 арк.

Версія для друку
Версія для друку