Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Експортні можливості » Компетентні органи України та Китаю погодили форму сертифікату на експорт українського меду
Компетентні органи України та Китаю погодили форму сертифікату на експорт українського меду
Ознайомитися з формою сертифікату здоров’я на експорт меду з України до КНР можливо за посиланням: cutt.ly/twCcp0Qq.
Перелік ветеринарних інспекторів, уповноважених Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів видавати сертифікат на експорт меду із України до КНР: cutt.ly/awCcsyJ6.
Нагадуємо, що на сьогоднішній день між Україною та КНР погоджено 4 двосторонні форми міжнародних сертифікатів на експорт з України в КНР:
молока та молокопродуктів: cutt.ly/C8Jdj86;
замороженої яловичини: cutt.ly/88JdQhT;
антилоп: cutt.ly/p8JdU9t.
Ознайомитися із повним переліком сертифікатів на експорт з України можна на офіційному веб-порталі Держпродспоживслужба у розділі «Міжнародне співробітництво», в рубриці «Сертифікати на експорт з України»: cutt.ly/QZNOKNX.
Нагадуємо, що першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку до територіального органу Держпродспоживслужба: cutt.ly/1V6yz2H.
_________________
Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine та Держпродспоживслужба спільно працюють над відкриттям нових ринків для українського експорту, надаючи підтримку виробникам та усуваючи технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечуючи державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.
Версія для друку
Версія для друку