Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Компанія «TZ Austria» : Шукаємо партнерів для налагодження збуту
Компанія «TZ Austria» : Шукаємо партнерів для налагодження збуту
Ср, 13 Квітня 2016, 12:06

Компанія «TZ Austria» – це традиційне і стабільне сімейне підприємство з Австрії, відоме в усьому світі як надійний та пунктуальний постачальник фасадів, корпусних частин та меблевих компонентів. Протягом років компанія «TZ Austria» спеціалізувалася на діяльності в галузі техніки для обробки поверхонь та техніці для ламінування / обклеювання.

Вінницька ТПП повідомляє, що компанія має виробництво в Австрії та в Азії і постачає великій кількості клієнтів прекрасно оброблену продукцію. Ми пропонуємо також готові частини у високому глянці, виготовлені на різних виробничих потужностях.

Компанія «TZ Austria» належить до найбільш інноваційних постачальників у меблевій промисловості. Досягнутий успіх спирається на високоякісні матеріали, найсучасніше устаткування, перспективні інновації та найвищі стандарти якості у виробництві.

Дзеркально-блискучі меблі та ексклюзивні поверхні

Інноваційний розвиток, а також високоякісна обробка служать для розвитку напрямків, які є важливими для меблевої промисловості. Ми шукаємо партнерів для продажів та співпраці у Вашій країні, щоб мати змогу найкращим чином обслуговувати наших клієнтів на місці. Ми будемо раді налагодженню контактів з Вами і охоче надамо Вам зразки нашої продукції.

Галузі:

Внутрішнє облаштування, Креативна індустрія, Будівництво та інфраструктура, Деревина і папір.

Версія для друку

Версія для друку