Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародна будівельна виставка в Державі Катар "Project Qatar-2017"
Міжнародна будівельна виставка в Державі Катар “Project Qatar-2017”
Вт, 20 Грудня 2016, 12:35

За інформацією Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, у період з 8 до 11 травня 2017 року, у м. Доха, Держава Катар, заплановано проведення 14-ї міжнародної будівельної виставки “Project Qatar-2017” (www.projectqatar.com).

Згаданий захід вважається найбільшим у Державі Катар у галузі будівництва, в якому беруть участь сотні регіональних і міжнародних будівельних компаній, а також є унікальною платформою для ознайомлення з наявними проектами, реалізація яких потребує залучення іноземного досвіду і технологій у сфері виготовлення та постачань будівельних матеріалів, сантехнічного і промислового обладнання, продукції машинобудівельної індустрії тощо.

В рамках “Project Qatar” традиційно проходить також Міжнародна виставка “Qatar StoneTech”, на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування “Heavy Мах”, в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.

У минулорічній виставці “Project Qatar”, загальна площа якої становила 32 тис. кв. м., взяли участь понад 1 тис. компаній з 38 країн світу. Кількість відвідувачів заходу перевищила 37 тисяч осіб, було організовано 17 національних павільйонів (серед який Бельгія. Румунія, Іспанія – вперше), проведено 2 спеціалізованих конференції.

Контактні дані організатора 14-ї міжнародної будівельної виставки “Project Qatar-2017” (8-11 травня 2017 р., виставковий центр м. Дохи) – компанії “IFP Group”: P.O.Box: 55576 Beirut, Lebanon, Phone: +961 (5) 95-91-11 Ext.114, Fax:+961 (5) 95-98-88, email: Vanessa.AbouJaoudeh@ifpexpo.com, website: www.ifbgroup.net.

Під час згаданої виставки може бути створено національний український павільйон за участі зацікавлених вітчизняних будівельних та інших профільних компаній, що, на нашу думку, сприяло б їхньому залученню до реалізації численних інфраструктурних проектів у Державі Катар, просуванню вітчизняної продукції на місцевий та регіональний ринки.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: