Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Інноваційні продукти в області дезінфекції та санітарії
Інноваційні продукти в області дезінфекції та санітарії
Вт, 07 Квітня 2020, 12:47

Компанія “Екометріка” офіційний дистриб’ютер виробника ТОВ НТЦ “ВЕРБЕНА” пропонує інноваційні продукти в області дезінфекції та санітарії.

Як приклад, засоби дезінфекції нового покоління “Полідез” та “Біоцид”, які створені вітчизняними хіміками на основі природного полімеру гуанідіну і мають значні переваги перед засобами, що містять в складі технічні спирти, хлор, альдегіди чи перекисні сполуки.

Вони характеризуються широким спектром застосування; безпечністю для людини і навколишнього середовища; пролонгованою поверхневою дією (не подразнюють шкіру, не мають запаху); не канцерогенні.

Полідез (з миючим ефектом) – застосовується для дезінфекції приміщень, систем вентиляції та кондиціювання, вікон, дверей, транспорту, тощо (дезінфекцію можна проводити не забираючи людей з приміщення, методом протирання чи обризкування). Постачається в тарі 1 л та 5 л або в промисловій тарі “куб” 1000 л.

Біоцид застосовується для дезінфекції шкіри рук та обличчя, обробки масок (діє більше 8 годин до змиття водою). Постачається в тарі 100 мл, 0.25 л, 1 л та 5 л.

Координати та контактні особи компанії “Ексметріка”: вул.Сім’ї Прахових 58/10, 01033, м.Київ, Україна. Тел.: +38 067 493 98 77. E-mail: ecometricskyiv@mail.com; Vladimir Krokhmal krokhmal1964@gmail.com

Контактні особи та електронні адреси ТПП України: Гордина В.М. – тел. 067 233 94 50, 584 28 19; e-mail: vng-zed@ucci.org.ua

Комітет по державно-приватному партнерству при ТПП України: Карпов В.А. – тел. 067 209 28 37, e-mail: vk-zed@ucci.org.ua

Прайс-лист          Засвідчені результати дослідження специфічної активності, безпечності, якості (ефективності)          Таблиця характеристик           Інструкці з застосування Полідез          Інструкці з застосування Біоцид            Узагальненна комерційна пропозиція           Лист компанії “Екометріка”         Реєстрація засобу                                     

Властивості:

Тонік антисептичний “Біоцид плюс” згубно діє на грампозитивні, грамнегативні бактерії (вкл. мікобактерії туберкульозу), віруси грипу, гепатитів, ентериту, СНІД тощо, а також на збудників грибкових захворювань шкіри – дерматофітів, кандидозів і ін.Високоефективний щодо асоціацій збудників внутрішньо лікарняних інфекцій, транзиторною і резистентною мікрофлори шкіри. Зберігає активність на шкірі рук до 8 годин або до першого миття рук. Має виражену протизапальну і ранозагоювальну дію, пом’якшує і живить шкіру, забезпечує її зволоження і еластичність, зберігає нейтральний рН шкіри. Екологічно безпечний, стійкий при зберіганні, не вимагає особливих умов транспортування, зберігання, застосування.

Вартість препаратів:

Біоцид 300,00грн/л
Полідез 500 грн/л

Замовлення на пошту :  ast-ier@ucci.org.ua

Версія для друку
Версія для друку