Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » ФАО запрошує українських підрядників до участі у тендері із проєктування модульного будинку
ФАО запрошує українських підрядників до участі у тендері із проєктування модульного будинку
Ср, 07 Лютого 2024, 11:33
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила тендер на проєктування модульного будинку “Дублетний центр генетичних ресурсів рослин” для Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України. Ініціатива фінансується Європейським Союзом та спрямована на розбудову стійкості для збереження та реабілітації системи генетичних ресурсів рослин України.
Вибраний постачальник повинен буде спроєктувати будівництво модульної будівлі, включно з усіма комунікаціями та меблями, підготувати необхідні специфікації та детальний кошторис.
Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши такий тендер:
• 2024/FEUKR/FEUKR/125615 – FAO RFQ Design Services of a Modular Building in Ukraine
Кінцевий термін подання заявки – 12 лютого 2024 року, о 13:00 (за Київським часом).
Постачальники повинні бути зареєстрованими на сайті Глобального ринку ООН (UNGM) – https://www.ungm.org/Vendor/Registration.
Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації та подання тендерної пропозиції через систему Глобального ринку ООН можна завантажити на сторінці Управління тендерами ГРООН (UNGM Tender Management).
Версія для друку
Версія для друку