Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Експертні матеріали » Експертиза з визначення фактичного виходу пиломатеріалів
Експертиза з визначення фактичного виходу пиломатеріалів

Деревина – це найдавніший будівельний матеріал, який і до сьогодні широко використовується у народному господарстві. На сьогоднішній день ліс – це дорогоцінна сировина, тому підприємства, які займаються деревообробкою, намагаються максимально використовувати сировину для отримання готової продукції.

Для цього на роботу запрошують найкращих спеціалістів, використовують сучасне модернізоване обладнання і технологічний процес (спосіб розкрою), який дозволяє раціонально використати сировину та проводити контроль якості пиломатеріалів, враховуючи вади деревини і дефекти обробки. В якості сировини використовують не тільки пиловник, але й баланси, технологічну сировину.

З березня 2007 року експертами відділу експертизи та сертифікації товарів Вінницької ТПП проводяться експертизи по визначенню фактичного виходу пиломатеріалів з круглого лісу і видаються експертні заключення про норми витрат сировини на даному об’єкті (підприємстві). Це пов’язано з тим, що експорт пиломатеріалів суб’єктами підприємницької діяльності допустимий за наявності сертифіката походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, який видає Вінницьке обласне управління лісового господарства при наявності заключення про норми витрат сировини на даному підприємстві.

Для визначення норми витрат сировини і фактичного виходу готової продукції на даному об’єкті (підприємстві) проводиться контрольне розпилювання кожного виду отриманої сировини. Вихід готової продукції у кожного підприємства свій в залежності від вищеперерахованих умов, а також в від сорту та розмірів сировини, якісних і технічних характеристик готової продукції, які вказані в контрактах на експорт пиломатеріалів.

За детальною інформацією щодо проведення експертизи з визначення фактичного виходу пиломатеріалів звертайтесь за тел.: +38 0432 61 10 81

Начальник відділу Бабій Марія Дмитрівна

Версія для друку
Версія для друку