Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
(Ua) Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Fri, 24 January 2020, 11:21

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На виконання п. 1.4. Генеральних директив відділам з економічних питань ЗДУ, затверджених розпорядженням МЗС України від 13.01.2012 р. № 7, надсилаємо інформацію щодо міжнародного тендерного конкурсу № D3/AGPJ- 003 на поставку запасних частин і матеріалів для тепловозів та вантажних вагонів; запасних частин для вимірювальних вагонів і колійної техніки, телескопічних кранів і оцинкованих тросів (додається).
Для участі в тендері необхідно:
– подати письмову заявку (заявки від компаній, зареєстрованих або які мають рахунки в офшорних зонах, не приймаються) про бажання брати участь у тендері, зазначити повну назву учасника, правовий статус, країну реєстрації і реквізити;
– ознайомитись із Законом Туркменістану «Про тендери на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб держави» (за посиланням: http://www.turkmenistan.gov.tm/?id=7949) та з «Порядком проведення тендера» (за посиланням: http ://ngo-turkmenistan. org/1 ibrary/le gi slation/regulations/poryadok- provedeniva-tenderov-po-vyboru-postavshchikov-tovarov-rabot-i-uslug/) і переліком документів, необхідних для участі в тендері;
– отримати специфікацію лотів, технічні вимоги і основні умови контракту;
– отримати рахунок на оплату коштів в сумі 575 дол. США (у т.ч. ПДВ 75 дол. США), за один лот.
Тендерні документи повинні надаватись окремо в двох пакетах (технічна і комерційна пропозиція), завірені «мокрою» печаткою мають бути доставлені за зазначеною адресою до 07 лютого 2020 року і прийматимуться до розгляду після поступлення коштів на рахунок організатора тендеру.
Додаток: згадане, в табличній формі, на 1 стор.

Print
Print