Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Зустріч із керівництвом та федераціями промисловців і підприємців 12 травня
Зустріч із керівництвом та федераціями промисловців і підприємців 12 травня

12 травня 2022 року о 10.00 відбудеться зустріч (онлайн) із керівництвом та федераціями промисловців і підприємців – членами конфедерації європейського бізнесу BUSINESSEUROPE.

Під час запланованої зустрічі буде обговорюватись поточна економічна ситуація в Україні та в окремих секторах української промисловості, стан розвитку бізнесу в військових умовах, шляхи допомоги з боку європейського бізнесу українським партнерам, нові можливості для співпраці, що відкриються після надання Україні статусу кандидата в члени ЄС.

Робоча мова зустрічі: українська, англійська, забезпечується синхронний переклад.

Захід відбудеться в режимі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Посилання для приєднання до відеоконференції (ідентифікатор та пароль) буде надіслано на е-mail, вказаний під час попередньої реєстрації, що здійснюється за посиланням: https://forms.gle/Kud48SCjC9L4VS4d6

Довідково: BUSINESSEUROPE – об’єднання промисловців і підприємців, створене в 1958 році для інтенсифікації ділового співробітництва між європейськими країнами. В даний час BUSINESSEUROPE – найбільша бізнес-асоціація Європейського Союзу, що представляє 20 млн дрібних, середніх і великих компаній, об’єднаних в 40 національних асоціацій промисловців і підприємців з країн Європейського Союзу, Європейської економічної зони та деяких країн Центральної та Східної Європи.

У число головних завдань BUSINESSEUROPE входить організація взаємодії ділових кіл Європи в області розробки внутрішньої та зовнішньої економічної політики європейських країн і, насамперед, членів ЄС.

Запрошуємо Вас взяти участь у зустрічі.

Версія для друку
Версія для друку