Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Засідання Українсько-Британської Ділової Ради, 29 травня
Засідання Українсько-Британської Ділової Ради, 29 травня

Поглиблена співпраця як на рівні уряду, так і на рівні бізнесу активно розвивається з нашими іноземними партнерами, а саме з Великобританією. Так, для подальшої розбудови партнерства та об’єднання з метою відновлення України зусиллями представників українського та британського бізнесів 29 травня 2023 року, 11.00-12.00 відбудеться установче засідання Українсько-Британської Ділової Ради.

Основним напрямком роботи Українсько-Британської ДР мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Великобританією (економічні саміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження ринків, пошук партерів тощо). До участі у заході запрошуються українські компанії, що вже працюють або зацікавлені у встановленні ділових стосунків з Великобританією.

Передбачається, що Українсько-Британська Ділова Рада буде діяти на засадах добровільності та рівноправності її учасників, буде відкритою для вступу нових членів і зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами. Під час заходу буде також обрано голову Українсько-Британської Ділової Ради.

Посилання на форму реєстрації – https://forms.gle/Fm7jRyaPDpvoCbQS7

Контактні особи в ТПП України: Данік Дар’я, ddv-ier@ucci.org.ua, +380974004100; Вольф Карина,
kos-ier@ucci.org.ua, +380671122041

Версія для друку
Версія для друку